BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

           

MUTLU ULUTAŞ

>> BELEDİYE BAŞKANI <<

 

TEVFİK TANER

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

 

ALİ BEKİK

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

13.02.1961 yılında Antalya Kaş İlçesinde Kınık Beldesinde doğdum. Üreticilikle uğraşmaktayım. 1992-2004 tarihleri arasında üç dönem Kınık Beldesi Merkez  Mahallesi muhtarlığı yaptım. 2004 Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Kınık Belediye Başkan Adayı gösterildim. 2009 Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Kınık Belediye Başkanı olarak seçildim. 2014 yılından bu yana Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım.

 

HASAN TOKER

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

1954 yılında Antalya İli Kaş İlçesi Gömbe Beldesinde dünyaya geldim. İlköğretimimi Gömbe İlköğretim Okulunda tamamladım. Daha sonra Ortaokulu Isparta’da tamamladım. Lise eğitimimi ise Elmalı Lisesinde tamamladım. Sonra ticaret hayatına atıldım. Ortağı bulunduğum Tokerler Ltd. Şti ve Lumunas Ltd. Şti. olan aile şirketinin bünyesinde çalışma göstermekteyim. Daha sonra oğlum ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliğini bitirirek ortağı olduğum işleri devraldı. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Gömbe Belediye Başkanı olarak seçildim. 2014 yılından bu yana Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım.

 

 

FIRAT DEMİRCİ

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

08.07.1970 Yılında Kaş İlçesinde doğdum. İlk Öğretimi Kaş Merkez İlköğretim Okulunda bitirdim 1987 yılında Antalya Çağlayan Lisesinden mezun oldum. 1994-1995 yılları arasında askerliğimi yaptım, halen Kaş İlçesinde Turizm işletmeciliğiyle uğraşmaktayım. 2012 Ak Parti Kaş İlçe Kongresinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildim. Ayrıca Yürütme Kurulunda  AR-GE Başkanı olarak görevlendirildim. 2014 Mart ayından bu yana Kaş İlçe Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 

MAZEN ARICAN

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

 

HÜSEYİN SERTÇELİK

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

 

MEHMET KOÇYİĞİT

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

22.09.2014 tarihinde Kaş İlçesi, Çavdır Mahallesinde dünya’ya geldim. Tahsilimi köyümde aldıktan sonra 1974 yılında evlendim ve 4 çocuk babasıyım.

1987’de Anavatan Partisinde başlayan siyasi hayatım, 2002 yılından bu yana Ak Parti ile devam etmektedir. 1990’lı yıllarda Kınık AntBirlik yönetim kurulu üyeliği yaptım.

Emekliyim ve halen köyümde çiftçilik yapıyorum.

 

SALİH USTA

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

1967 Kaş İlçesi Sütleğen köyünde doğdum. Sütleğen İlköğretim Okulunda ilköğretimimi tamamladım. Okuldan sonra ticaretle uğraşmakta ve gıda toptancılığı yapmaya başladım ve halende bu işi yapmaktayım. Siyasete 2003 yılında Kaş Ak Parti  İlçe Yönetim Kurulunda Teşkilat Başkanı olarak başladım. 2012 yılında yapılan Ak Parti İlçe Kongresinde de Yönetim Kurulu Üyesi Olarak seçildim. Ayrıca Yürütme Kurulunda Seçim İşleri Başkanlığına seçildim. Şuan ise Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 

UĞUR ÇIRALI

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

 

MUAMMER ÇETİNER

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

 

NİHAT UÇAR

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

Comments are closed.

Başa Dön