BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

           

HALİL KOCAER

>> BELEDİYE BAŞKANI <<

Halil Kocaer, 1940 yılında Antalya’nın Kaş ilçesinde doğdu. 1964 yılında Kaş’ta ticaret yapmaya başlayan Kocaer, bazı partilerin ilçe yönetiminde görev aldı. Belediye Meclis üyeliği, Esnaf Odası Başkanlığı, Kaş Ziraat Odası Başkanlığı gibi görevlerde bulundu.

Kocaer, 2004-2009 yıllarında Kaş Belediye Başkanlığı görevini yürüttü.

30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimde tekrar Ak Parti’den Antalya, Kaş Belediye Başkanı seçildi

Halen turizm işletmeciliği yapan Kocaer, evli ve 3 çocuk babasıdır.

MUSA YÜCEL

>> KONTENJAN <<

1948 yılında Kaş İlçesi Üzümlü mahallesinde dünya’ya geldim. İlkokulumu köyümde tamamlayıp, vatani görevimi tamamlamak üzere askere gittim.

3 yıl Köy Kalkınma Kooperatifi Başkanlığı, 5 yıl Muhtarlar Derneği Başkanlığı, ve 1 dönem Ak Parti Kaş İlçe Başkanlığı görevi yaptım. Şuan ise  Kaş İlçe Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği yapmaktayım. bunun yanında 2015 yılından bu yana Antalya Büyükşehir Belediyesi Kaş Koordinatörlük görevini sürdürmekteyim.

Evli ve 2  çocuk babası olup, çiftçilik ve esnaflık ile uğraşmaktayım.

AHMET AKDENİZ

>> KONTENJAN <<

25.12.1960 yılında Kaş İlçesi İkizce Köyünde doğdum.1970 yılında Yeşilköy’e yerleşerek, İlkokulu Yeşilköy’de , Orta Öğrenimi Kalkan ‘da , Liseyi  Kaş’ta bitirdim.1985 yılında Maliye Bakanlığı’nın açmış olduğu sınavı kazanarak Antalya Gündoğmuş Mal Müdürlüğü’ne memur olarak atandım. 1988 yılında yine Maliye Bakanlığı’nın açtığı sınavı kazanarak Maliye Okulunu başarıyla bitirdim. 1990 yılında Kaş Mal Müdürlüğü’ne Gelir Şefi olarak tayin edildim.1997 yılında Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak Antalya Kurumlar Vergi Dairesi Başkanlığı’na Gelir Şefi olarak atandım. Antalya Denetim Koordinasyon Müdürlüğü’nde Denetim Şefi olarak çalışırken Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdim. 2008 yılında Kaş Mal Müdürlüğü’ne tayinimi isteyerek Kaş’a yerleştim. 1993 yılında bu yana Devlet Memurları Sendikası İş Yeri Temsilci Yönetim Kurulu Üyeliği, Disiplin Kurulu Başkanlığı, Merkez Delegeliği görevlerinde bulundum. Maliye Teşkilatında Uzlaşma -Takdir-İhale Komisyonlarında görev aldım. 2009 Yerel Seçimlerde Yeşilköy Belediye Başkanı olarak seçildim. 2014 yılından bu yana ise Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım. Evliyim ve 2 çocuk babasıyım.

DÜRDANİYE GÜZEY

>> KONTENJAN <<

1975 Yozgat’ta merkeze bağlı Türkmen Araplı köyünde dünyaya geldim. Babam Ertuğrul Yoldaş’ın görevi gereği mal müdürü olması nedeniyle çeşitli okullarda eğtim aldım. ( ilkokul 2. sınıfı Yozgat’ta, ilkokul 3.sınıftan itibaren ortaokul 2 sınıfa kadar Sivas Gemerek’te ve ortaokul 3 sınıfı Diyarbakır Çermik’te lise 2 sınıfa kadar okudum liseyi Kütahya Gediz’de gediz lisesinde tamamladım.)yüksek öğrenimim dışardan okuyorum. Açıkögretim İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi 2. sınıf öğrencisiyim. Evliyim, 2 çocuk annesiyim. 2001 yılında Kaş’ta Ak Parti Kurucu Üyesi seçildim. 2001 yılında Antalya ili Kaş İlçe Yönetiminde görev aldım, 2004 tarihinden beri Ak Parti Kaş Kadınlar Kolu Başkanlığını ve 2014 yerel seçimlerinden beri Ak Parti Kaş Belediye Meclis üyeliği yapmaktayım.

 

 

FIRAT DEMİRCİ

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

08.07.1970 Yılında Kaş İlçesinde doğdum. İlk Öğretimi Kaş Merkez İlköğretim Okulunda bitirdim 1987 yılında Antalya Çağlayan Lisesinden mezun oldum. 1994-1995 yılları arasında askerliğimi yaptım, halen Kaş İlçesinde Turizm işletmeciliğiyle uğraşmaktayım. 2012 Ak Parti Kaş İlçe Kongresinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildim. Ayrıca Yürütme Kurulunda  AR-GE Başkanı olarak görevlendirildim. 2014 Mart ayından bu yana Kaş İlçe Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

ALİ BEKİK

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

13.02.1961 yılında Antalya Kaş İlçesinde Kınık Beldesinde doğdum. Üreticilikle uğraşmaktayım. 1992-2004 tarihleri arasında üç dönem Kınık Beldesi Merkez  Mahallesi muhtarlığı yaptım. 2004 Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Kınık Belediye Başkan Adayı gösterildim. 2009 Yerel Seçimlerinde Ak Partiden Kınık Belediye Başkanı olarak seçildim. 2014 yılından bu yana Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım.

MUSTAFA ŞALVARLI

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

01.02.1962 yılında Kaş İlçesi, Bezirgan köyünde doğdum. İlköğretimimi Kalkan Mustafa Kocakaya İlköğretim Okulunda tamamlayıp, Lise öğrenimimi almak üzere, Antalya İmam Hatip Lisesinde parasız yatılı olarak okudum. Üniversite öğrenimimi ise Bursa Uludağ Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde, Kamu Yönetimi bölümünde tamamladım.

1988 yılında başladığım, muhasebecilik mesleğine halen Antalya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasına kayıtlı olarak icra etmekteyim.1994-1999 tarihleri arasında Belediye Meclis Üyeliği, 1999-2009 tarihleri arası Kalkan Belediye Başkanlığı ve 2014 tarihinde Kaş Belediye Meclis Üyeliğine seçildim.

MEHMET KOÇYİĞİT

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

22.09.2014 tarihinde Kaş İlçesi, Çavdır Mahallesinde dünya’ya geldim. Tahsilimi köyümde aldıktan sonra 1974 yılında evlendim ve 4 çocuk babasıyım.

1987’de Anavatan Partisinde başlayan siyasi hayatım, 2002 yılından bu yana Ak Parti ile devam etmektedir. 1990’lı yıllarda Kınık AntBirlik yönetim kurulu üyeliği yaptım.

Emekliyim ve halen köyümde çiftçilik yapıyorum.

HASAN TOKER

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

1954 yılında Antalya İli Kaş İlçesi Gömbe Beldesinde dünyaya geldim. İlköğretimimi Gömbe İlköğretim Okulunda tamamladım. Daha sonra Ortaokulu Isparta’da tamamladım. Lise eğitimimi ise Elmalı Lisesinde tamamladım. Sonra ticaret hayatına atıldım. Ortağı bulunduğum Tokerler Ltd. Şti ve Lumunas Ltd. Şti. olan aile şirketinin bünyesinde çalışma göstermekteyim. Daha sonra oğlum ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliğini bitirirek ortağı olduğum işleri devraldı. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Gömbe Belediye Başkanı olarak seçildim. 2014 yılından bu yana Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım.

SALİH USTA

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

1967 Kaş İlçesi Sütleğen köyünde doğdum. Sütleğen İlköğretim Okulunda ilköğretimimi tamamladım. Okuldan sonra ticaretle uğraşmakta ve gıda toptancılığı yapmaya başladım ve halende bu işi yapmaktayım. Siyasete 2003 yılında Kaş Ak Parti  İlçe Yönetim Kurulunda Teşkilat Başkanı olarak başladım. 2012 yılında yapılan Ak Parti İlçe Kongresinde de Yönetim Kurulu Üyesi Olarak seçildim. Ayrıca Yürütme Kurulunda Seçim İşleri Başkanlığına seçildim. Şuan ise Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyeliği yapmaktayım. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

ASLI VEZNECİOĞLU KURTULDU

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

14.04.1973 Tarihinde Antalya’da dünya’ya geldim. Gazi Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri ilişkileri bölümünü bitirdim. Ankara Tez-Koop-İş Sendikası genel merkezinde 10 yıl süre ile T.İ.S müdürü olarak görev yaptım. Avrupa Birliği, Avrupa Komisyonunda “Kadın Hakları” konusunda Türkiye delegasyonunda yer aldım ve komisyon toplantılarında Ülkemizi temsil ettim. Ayrıca Yöneticilik konusunda 2 ayrı sertifikam bulunmaktadır. 2014 Yerel Seçimlerinde Ak Parti Kaş Belediye Meclis Üyesi Seçildim. Evliyim ve turizm işiyle uğraşmaktayım. İyi derecede İngilizce ve Almanca biliyorum.

MUSA ÇETİN

>> BELEDİYE MECLİS ÜYESİ <<

 

Comments are closed.

Başa Dön