İlçe Başkanımız Mutlu Ulutaş, Kaş Belediye Başkan Aday Adayı

Ana Sayfa » Haberler, Uncategorized » İlçe Başkanımız Mutlu Ulutaş, Kaş Belediye Başkan Aday Adayı

Tarih: 1.Aralık.2018

İlçe Başkanımız Mutlu Ulutaş, Kaş Belediye Başkan Aday Adayı

Pin It

İlçe Başkanımız Mutlu Ulutaş, İlçe Başkanlığımız önünde toplanan coşkulu kalabalığa hitap ederek, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri adaylık süreci ile alakalı değerlendirmeler de bulundu.

Başkan Ulutaş: “2008 yılında yapılan Ak Parti 3. Olağan Kaş İlçe Kongresinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilerek başlayan siyasi hayatıma, partimizin çeşitli kademelerinde aktif görevlerde bulunarak başladım. 11 Şubat 2012 tarihinde gerçekleştirilen 4. Olağan Kaş İlçe Kongresinde İlçe Başkanı olarak seçildim.
İlçe Başkanı seçildiğim günden itibaren, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı hizmet yolunda; insan odaklı, hak ve hakkaniyete dayalı bir siyasi disiplin ile tüm Kaş’ımızı kucaklamaya çalıştık.
Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza, Kaş Belediye Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, İl Başkanlarımıza, Milletvekillerimize ve Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum.
İlçe Başkanlığım süresi içerisinde istemeden de olsa üzdüğüm arkadaşlarımızdan haklarını helal etmelerini istiyorum. Benden yana tüm haklarım helal-i hoş olsun.
2012 yılından bugüne onurla yürüttüğüm Ak Parti Kaş İlçe Başkanlığı görevimden 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde Ak Parti Kaş Belediye Başkan Aday Adaylığı için ayrılıyorum.
31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinin Kaş’ımıza, Antalya’mıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” açıklamalarında bulundu.

 

Başa Dön