YÜRÜTME KURULU

 

HÜSEYİN AKSAK   >> BAŞKAN <<

 

1952 Yılı Kaş doğumludur. İlköğrenimini  Kınık İlkokulu’nda tamamlamıştır. Askerlik görevini Çanakkale’de Deniz Piyade olarak yapmıştır. Kamu kurumundan emeklidir.  2014 yılında ilçe yönetim kuruluna seçilmiş olup,  yönetimde Siyasi ve Hukuki  işler Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.  Evli ve 5 çocuk babasıdır.

 

İLÇE TEŞKİLAT BAŞKANI: OKAY BİLGİN

21.01.1972 Yılında Kaş ilçesinde doğdu. İlköğrenimini Kaş Merkez,  Lise öğrenimini Kaş Lisesi’nde tamamlamıştır. Limme projesi kapsamında muhasebe ve işletme okumuştur. Siyasi yaşamına Doğru Yol Partisinde görev alarak başlamıştır. Doğru Yol Partisinde Gençlik Kolları Başkanlığı, Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2012 yılında Ak Partiye üye olmuştur. 2012 yılında Ak Parti Kaş ilçe Kongresinde yönetim kurulu üyeliğine seçilmiştir.  2 dönem Siyasi ve Hukuki  İşler Başkan Yardımcılığı görevini yapmıştır. 2017 yılındaki ilçe kongresinde Teşkilat işleri Başkan yardımcısı olarak görev aldı. Görevine halen devam etmektedir. İlçe Seçim Kurulu Asil Üyesi olarak seçimlerde görev almaktadır. Evli,  2 çocuk babasıdır.

 

İLÇE SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI: MUSTAFA İÇLEK

1952 yılında Ova Beldesi  Yeşilyurt mahallesinde doğdu. Ova İlkokulu’ nda ilköğrenimini tamamladıktan sonra, tarımla uğraşmaya başladı. Vatani görevimi Bitlis/Tatvan’da bitirdikten sonra tekrar tarıma devam etti. 1980 yılında Doğru Yol Partisinde 12 sene süresince Belde Başkanlığı ayrıca il delegesi olarak görev yaptı. 1995 yılında 4 yıl  Kalkan Beldesi’nde Tarım Kredi Kooperatif Başkanlığı görevine seçildi. 1999 yılında da Ova Beldesi’nde köy muhtarlığına vekillik yaptı. Aynı yıl içerisinde 5 yıl süreyle azalık görevini tamamladı. Daha sonra 2012 yılında yapılan kongrede Kaş Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi olarak seçildi. Görevine Seçim İşleri Başkan Yardımcısı olarak devam etmektedir. Evli, 2 oğlu, 1 kızı var. 5 tane de torunu var.

 

İLÇE TANITIM MEDYA BAŞKANI: SELİM AYDOĞAN

21.05.1967 tarihinde Kaş’ta dünyaya geldi. İlköğretim tahsilini Beymelek İlköğretim Okulu’nda, Lise eğitimini Kale Lisesi’nde tamamladıktan sonra Akdeniz Üniversitesi MYO, İşletme bölümünü tamamladı. Şu an Kasaba Mahallesinde ticaret ile uğraşmaktadır. 30 Eylül 2017 tarihinde yapılan 6. Olağan ilçe kongresinde yönetim kurulu üyesi olarak seçildi.  Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

İLÇE SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKANI: SELMA ÇOLAKOĞLU

02.10.2017 tarihinde Uğrar mahallesinde dünyaya geldi. İlköğretim eğitimini Uğrar İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra 1996 yılında evlendi. Ev hanımı.  2017 yılı 6. Olağan Kaş İlçe Kongresinde ilçe yönetim kurulunda görev aldı. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

İLÇE YEREL YÖNETİMLER BAŞKANI: SABRİ ARDIÇ

11.12.1968 yılında Kaş İlçesi’nin Palamut köyünde doğdu. İlköğretimini  Palamut İlkokulu’nda bitirdi. 1980 yılında çobanlık yaptı. 2001 yılında Kaş Ak Parti İlçe kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Yerel Yönetimler Başkan yardımcılığı, Ekonomi İşleri Başkan yardımcılığı, Seçim İşleri Başkan yardımcılığı görevlerini yaptı. 24 Haziran 2018 Genel Seçiminde  Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevini yaptı. 6. Olağan ilçe kongresinde Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı olarak  görev aldı. Çiftçilik yapıyor. Evli ve  2 çocuk babasıdır.

 

İLÇE EKONOMİ İŞLER BAŞKANI ÜYESİ: ŞAHİN KARAKAŞ

01.12.1975 Ağullu köyünde doğdu. İlkokulu Ağullu İlkokulu’nda okudu. Liseyi Kaş’ta okudu. Lise hayatından sonra esnaflığa geçti. 1995 yılında İstanbul’da askerliğini tamamladı. Partimizin 2. ve 4. olağan kongrelerinde yönetime girdi.  5. Ve 6. Olağan ilçe kongresinde yönetimde Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. 23 yıldır Kaş’ta esnaflık yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

İLÇE SİVİL TOPLUM VE HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI: MUSTAFA BAHAR

1970 Kaş doğumludur. İlköğrenimini  Çavdır İlkokulu’nda tamamlamıştır. Askerlik görevini Van/Erçiş’te Jandarma olarak yapmıştır.  Sebze Komisyonculuğu ve Hafriyatcılık yapmaktadır. 2017 İlçe Kongresinde yönetime girmiştir.  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

İLÇE MALİ VE İDARİ İŞLER BAŞKANI: OSMAN ERER

17.01.1975 yılında Kaş İlçesi Üzümlü Mahallesinde doğdu. İlköğretimini Kalkan’da tamamladıktan sonra 1996 yılında Elmalı Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Askerliğini,  Edirne Uzunköprü’de Bölük Komutanı  şoförü olarak yaptı. Mobilya imalat,  satış işleri ve turizm alanlarında ticari faaliyetini sürdürmektedir. Orta derecede ingilizce bilmektedir. 5. Olağan ilçe kongresinde yönetime girdi. Mali ve idari işler Başkan yardımcısı olarak görev aldı ve halen devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

İLÇE SEKRETERLİK BAŞKANI: FATMA BARDAKCI MİTTİRİ

25.03.1992 yılında Kaş’ta dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini Kaş’ta tamamladıktan sonra Isparta SDÜ Biyoloji bölümünden mezun oldu. Şu an ise Sağlık Kurumları İşletmeciliği okuyor. 2014-2017 yılları arasında Kaş İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulundaki görevinin ardından 2017 yılındaki Ak Parti Kaş İlçe 6. Olağan Kongresinde Ak Parti Kaş İlçe Yönetim Kuruluna seçildi. Evlidir.

Comments are closed.

Başa Dön